برای کسی که مدتها در نشریات مختلف قلم زده و فعالانه کار کرده است ، نخواندن و ننوشتن بسیار سخت و دشوار است. گیرم آنکه تو خواننده هم باشی و نتوانی بخوانی و این دشوارتر .

به این جهت با توجه به نشریات پزشکی که از پیش موجود بود و در تمامی آنها دست به قلم بودم  ولی دیگر چاپ نمی شدند، در یکی از بارهایی که خدمت یک ماهه جبهه را طی می کردم به فکر راه انداختن و انتشار یک نشریه پزشکی افتادم زیرا از ابتدا معتقد بودم که زکوة العلم نشره است.

بیست و هفت سال از آن روز می گذرد ، اکنون نشریه " پزشکی امروز " بیست و سه ساله شده است با تمام فرودها و فرازهایی که داشته است ، اما نه، فقط در فراز بوده است .

" نشریه پزشکی امروز " اگرچه به هیچ نهاد ، سازمان ، ارگان ... وابسته نیست ولی وابسته محبت خوانندگان و همکاران گرانقدری است که از گذشته های دور تاکنون دست دراز شده نشریه را به گرمی فشرده اند و زیر بار منت آنان است.

سایت پزشکی امروز نیز که حاصل کار همکارانم در نشریه بوده و به تازگی تولدی دوباره یافته است نتیجه این تلاش ۲۳ ساله است تا خوانندگان بیشتری از گروه پزشکی را جذب کند.

در این سایت علاوه بر آنکه می توان شماره های نشریه را مطالعه کرد مقالات درج شده بر اساس موضوع دسته بندی شده اند و نیز در آن ، بخشی هم به اخبار پزشکی جدید اختصاص داده ایم که در نشریه انتشار نمی یابند. ضمن آنکه ترتیبی اتخاذ شده است تا به محض قرار گرفتن اخبار، آن لاین بودن خبرها با ایمیل به اطلاع کاربران محترم برسد.

ضمن آنکه اگر توفیق دست دهد، می خواهیم تمام شماره های پزشکی امروز را از شماره نخست آن به بعد به صورت مقاله های طبقه بندی شده در اختیار علاقه مندان قرار دهیم .

مسوولیت‌های اجرایی این سایت، همچون سایت و وبلاگ پهنک به‌عهده سرکار خانم فرانک مهرابی‌پور و دستیاری خانم فرناز مهرابی‌پور است.

 

                                                                                      ارادتمند و به امید موفقیت 

                                                                                    دکتر فرخ سیف بهزاد

                                                                                       تهران- دفتر نشریه پزشکی امروز

                                                                                       شنبه ۹۲/۴/۲۲

 

replica audemars piguet replica patek philippe replica breitling watches